Robotik frezeleme, belirli bir yapı oluşturmak için materyali bir prototip veya kalıptan uzaklaştırmak işlemidir. Freze robotları, en yüksek kalitede parçaları üretmek için gereken kesin kesikleri ve hassas hareketleri gerçekleştirebilir.

Otomatik robot freze sistemleri, özel materyali kaldırmaya uygun olarak tasarlanmış esnek takımlara sahip olabilir. Herhangi bir boyutta veya şekilde, herhangi bir nesneyi, doğru robot programlaması ve robot eli ile frezeleme yapılır.

Robot frezeleme çalışma hücreleri birden çok parça fikstürüne sahip olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece daha fazla parça emniyet altına alınabilir, böylece üretim oranları artar.

Gürmas Makina,  KUKA Robotics’in yeni veya kullanılmış doğru freze robotunu seçmenize yardımcı olabilir. Yenilenmiş değirmen robotlarımızın hepsi çok yoğun bir yenileme sürecine giriyor ve tüm sistemler Gürmas Makina Değer Paketi’ni içeriyor. Ayrıca, doğru güvenlik özellikleri, taban alanı ve uygulama özellikleri ile bir freze işyeri özelleştirmenize yardımcı olabiliriz. E-Posta ile veya 0 (272) 2211700 numaralı telefondan arayarak freze ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.